Osobnosti:

Petr Svoboda

 

 
Družstva:
arrow Muži "A"
arrow Ženy "A"
arrow Muži "B"
arrow Ženy "B"
arrow Muži "C"
arrow Junioři
arrow Juniorky
arrow Dorostenci
arrow Dorostenky
arrow Starší žáci
arrow Starší žákyně
arrow Mladší žáci
arrow Mladší žákyně
arrow Přípravka

Odkazy:

arrow ČAS
arrow KAS Vysočina
arrow Atletika Jihlava

Bodovali:

Eliáš 115,25
Havlíček 114,25
Bulíček 101,25
Janeček  81,5
Kneslík  51
Tuček  45,75
Chromý  43
Dobrovolný  36
Vostal  30,25
Trojan  27,75
Bulant  12
Mareš  10,75
Veleba   6
Paseka   6
Zásměta   6
Ferda R.   4,25
Ferda F.   4,25
Dvořák   4
Skála   3,5
Fejta   1,25
   


 


KPD starší žáci

Vedoucí družstva:
Tomáš Kopečný, samottomas91@gmail.com, 724 515 299

Termíny kol:      4.05.        Jihlava
                       26.05.        Třebíč
                     16.06.       Pacov
                      7.09.      Pacov
   
 
Pořadí v 1. kole    
1. TJ Spartak Třebíč 168,5 8
2. Atletika Jihlava 136 7
3. Atletika Jemnice 87,5 6
4. TJ Sokol Velké Meziříčí 87 5
5. TJ Jiskra Humpolec 43 4
6. TJ Slavoj BANES Pacov 20 3
7. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 17 2
    TJ Nové Město na Moravě 0 0
     
Pořadí ve 2. kole    
1. TJ Spartak Třebíč 196 8
2. Atletika Jihlava 98 7
3. TJ Sokol Velké Meziříčí 85,5 6
4. Atletika Jemnice 75 5
5. TJ Slavoj BANES Pacov 33 4
6. TJ Jiskra Humpolec 30,5 3
7. TJ Nové Město na Moravě 5 2
    TJ Jiskra Havlíčkův Brod 0 0
     
Pořadí v 3. kole    
1. TJ Spartak Třebíč 198,5 8
2. TJ Sokol Velké Meziříčí 88 7
3. Atletika Jihlava 76,5 6
4. Atletika Jemnice 71 5
5. TJ Jiskra Humpolec 22 4
6. TJ Slavoj BANES Pacov 10 3
7. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 8 2
8. TJ Nové Město na Moravě 6 1
     
Pořadí ve finále    
1. TJ Spartak Třebíč 157 8
2. TJ Sokol Velké Meziříčí 103,5 7
3. Atletika Jihlava 89 6
4. Atletika Jemnice 89 5
5. TJ Slavoj BANES Pacov 41 4
6. TJ Jiskra Humpolec 39,5 3
7. TJ Nové Město na Moravě 14 21
    TJ Jiskra Havlíčkův Brod 0 0
     
Celkové pořadí    
1. TJ Spartak Třebíč 720 16
2. TJ Sokol Velké Meziříčí 364 13
3. Atletika Jihlava 399,5 13
4. Atletika Jemnice 322,5 10
5. TJ Slavoj BANES Pacov 104 7
6. TJ Jiskra Humpolec 135 7
7. TJ Nové Město na Moravě 25 3
8. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 25 3