Osobnosti:

Petr Svoboda

 

 
Odkazy:

arrow ČAS
arrow KAS Vysočina
arrow Atletika Jihlava

Informace:
Trenérské informace

Foto:

Jan Kašpar

 


Sportovní centrum mládeže
manželů Curieových 1112
674 01 Třebíč
Jiří Kliner, juras.kliner@seznam.cz, 736 750 380

Sportovní středisko
manželů Curieových 1112
674 01 Třebíč
Petr Veleba, petr.veleba@seznam.cz, 608 605 098

Atletická školka (děti 3 - 6 let)

1. středa 15:00 - 17:00 ZŠ Benešova
   Jan Vaněk, 731414947, h.vanous@seznam.cz

Atletická přípravka (děti 7 - 11 let)
1. úterý a čtvrtek 15:30 - 16:45 stadion/hala TJ Spartak
   Veronika Pivničková, 602745991, spacvev@seznam.cz
2. úterý a čtvrtek 16:00 - 17:15 ZŠ Bartuškova
   Štěpánka Velebová a Ivana Chovancová, 775602333,
   s.velebova@centrum.cz
3. středa 13:20 -14:10, ZŠ Benešova, 1. - 2. třída
   Ondřej Štěpnička, 777822976, ostepnicka@centrum.cz
4. středa 14:10 - 15:00 ZŠ Benešova, 3. - 5. třída
   Ondřej Štěpnička, 777822976, ostepnicka@centrum.cz

Žactvo (12 - 15 let)
1. úterý a čtvrtek 16:00 - 17:30 stadion/hala TJ Spartak
   Jaroslav Bohutínský, 723364387, bohutinskyj@seznam.cz
2. pondělí a čtvrtek 16:00 - 18:00, středa 14:30 - 16:00,
   sobota 10:00 - 12:00 stadion/gymnázium, ZŠ Benešova
   Josef Vomela, 732681111, josefvomela@seznam.cz
3. úterý a čtvrtek 15:00 - 17:30, neděle 9:30 - 11:30,
   stadion/ZŠ Horka-Domky
   Petr Veleba, 608605098, petr.veleba@seznam.cz
4. úterý a čtvrtek 16:00 - 18:00 stadion/ZŠ Benešova
   Jan Heres, 702063036, hery7@seznam.cz
5. pondělí, středa, pátek 13:15 - 15:15 ZŠ Okříšky
   Vratislav Fišera, 606748153, fisera_vratislav@post.cz
6. pondělí 15:00 - 17:00 a čtvrtek 15:30 - 17:30,
   stadion/hala TJ Spartak, ZŠ Benešova
   Tomáš Kopečný, 724515299, samottomas91@gmail.com

Dorost a starší (od 16 let)
1. pondělí, úterý, čtvrtek 15:00 - 17:30
   stadion/hala TJ, ZŠ Benešova
   Jiří Kliner, 736750380, juras.kliner@seznam.cz
2. úterý a čtvrtek 16:00 - 18:00, stadion/ZŠ Benešova
   Jan Heres, 702063036, hery7@seznam.cz
3. pondělí a čtvrtek 16:00 - 18:00, stadion/ZŠ Benešova
   Josef Vomela, 732681111, josefvomela@seznam.cz

Sportovní třídy ZŠ Benešova
1.
úterý 14:00 - 15:30, 6. a 7. třída
   Pavel Mikoláš, mikolasp@seznam.cz
   Tomáš Kopečný, samottomas91@gmail.com
2. čtvrtek 14:00 - 15:30, 8. a 9. třída
   Andrea Hluchá, andrea.hlucha@seznam.cz
   Tomáš Kopečný, samottomas91@gmail.com


Další trenéři:

Jan Nechvátal (vytrvalci)