Osobnosti:

Petr Svoboda

 

 
Družstva:
arrow Muži "A"
arrow Ženy "A"
arrow Muži "B"
arrow Ženy "B"
arrow Muži "C"
arrow Junioři
arrow Juniorky
arrow Dorostenci
arrow Dorostenky
arrow Starší žáci
arrow Starší žákyně
arrow Mladší žáci
arrow Mladší žákyně
arrow Přípravka

Odkazy:

arrow ČAS
arrow KAS Vysočina
arrow Atletika Jihlava

Bodovali:

Běhounek 36,75
Havel 33,75
Vích 32,5
Vilímek 26
Dvorský 23,25
Janík 21
Svoboda 17
Padělek 14,5
Zeibert 14
Veselý 11
Tomek 11
Drahota 9,25
Marek 6
Kliner 3
Bartoš 2
Kincl 0,5
Krátký 0,5


 


I. liga muži, skupina A

Vedoucí družstva:
Jiří Kliner, juras.kliner@seznam.cz, 736 750 380

Startují:             1. Spartak Třebíč
                        2. AC Domažlice
                        3. A.C. Sparta Praha
                        4. Spartak Praha 4
                        5. Sokol České Budějovice
                        6. Slavoj BANES Pacov
                        7. Atletika Stará Boleslav
                        8. Triatlet Karlovy Vary

                       
Termíny kol:    18.05.            Třebíč
                         8.06.            ASK Slavia Praha
                       23.06.            Stará Boleslav
                       25.08.            Spartak Praha 4

Chůze:            13.04.            Olomouc (10 km)
                       11.05.            Milovice (10 km)
                         9.06.            Zeleneč (10 km)
                       21.07.            Nové Město nad Metují (10 km)

Pořadí v 1. kole    
1. A.C. Sparta Praha 176,5 8
2. TJ Spartak Třebíč 153 7
3. AC Domažlice 147 6
4. TRIATLET Karlovy Vary 138 5
5. Sokol České Budějovice 134 4
6. Spartak Praha 4 124 3
7. TJ Slavoj BANES Pacov 93 2
8. Atletika Stará Boleslav 86,5 1
     
Pořadí v 2. kole    
1. A.C. Sparta Praha 178 8
2. Spartak Praha 4 172 7
3. TRIATLET Karlovy Vary 172 6
4. AC Domažlice 136 5
5. Atletika Stará Boleslav 115 4
6. TJ Spartak Třebíč 109 3
7. Sokol České Budějovice 85 2
8. TJ Slavoj BANES Pacov 84 1
     
Pořadí po 2. kole    
1. A.C. Sparta Praha 324,5 16
2. AC Domažlice 283 11
3. TRIATLET Karlovy Vary 310 10
4. Spartak Praha 4 296 10
5. TJ Spartak Třebíč 262 10
6. Sokol České Budějovice 219 6
7. Atletika Stará Boleslav 201,5 5
8. TJ Slavoj BANES Pacov 177 3