Osobnosti:

Petr Svoboda

 

 
Odkazy:

arrow ČAS
arrow KAS Vysočina
arrow Atletika Jihlava

Foto:

Bára Doležalová
 

 
Termíny závodů 2019
 

začátek

konec

název

pořadatel

místo

 leden

 

 

 

 

20.01.

 

KP Vysočiny v hale

Třebíč+Jihlava

Praha

23.01.

 

Malá Okříšská laťka

Okříšky

 

 únor

 

 

 

 

08.02.

10.02.

MČR ve vícebojích v hale

Olymp Praha

Praha

16.02.

17.02.

MČR mužů a žen v hale

Vítkovice

Ostrava

23.02.

24.02.

MČR juniorů a dorostu v hale

Olymp Praha

Praha

 březen

 

 

 

 

02.03.

03.03.

MČR žactva v hale

Vítkovice

Ostrava

24.03.

 

Okříšská laťka

Okříšky

 

30.03.

 

MČR v přespolním běhu

Ml. Boleslav

Aarhus

31.03.

 

Běh Lorenzovými sady

Třebíč

 

 duben

 

 

 

 

07.04.

 

Korunou za korunu

Nové Město

 

20.04.

 

O pohár osvobození

Pacov

 

 květen

 

 

 

 

04.05.

 

1. kolo KPD M,Ž.J,D a žactva

Jihlava

 

07.05.

 

Atletický trojboj + Štafetový pohár

Třebíč

 

08.05.

 

Nominační závody LODM

Třebíč

 

11.05.

12.05.

KP ve vícebojích

Třebíč

 

12.05.

 

Liga Vysočiny přípravka

V. Meziříčí

 

14.05.

 

Pohár rozhlasu - mladší

Třebíč

 

15.05.

 

Pohár rozhlasu - starší

Třebíč

 

16.05.

 

Štafetový pohár + atletický trojboj

Třebíč

 

18.05.

 

1. kolo 1. ligy, skupina A

Třebíč

 

18.05.

 

1. kolo 2. ligy, skupina E

Vyškov

 

19.05.

 

1. kolo KPD mladšího žactva

Jihlava

 

21.05.

 

Pohár rozhlasu - kraj

Třebíč

 

25.05.

 

Liga Vysočiny přípravka

Velké Meziříčí

 

26.05.

 

2. kolo KPD M,Ž.J,D a žactva

Třebíč

 

31.05.

02.06.

MČR ve vícebojích

Zlín

 

 červen

 

 

 

 

01.06.

 

2. kolo KPD mladšího žactva

Jihlava

 

02.06.

 

KP mužů, žen, juniorů a dorostu

Třebíč

 

08.06.

 

2. kolo 1. ligy, skupina A

Slavia Praha 

 

08.06.

 

Pohár smíšených družstev ml. žactva

Jihlava

 

09.06.

 

2. kolo 2. ligy, skupina E

Znojmo

 

15.06.

16.06.

MČR do 22 let

Slavia Praha

Praha

15.06.

 

3. kolo KPD mladšího žactva

Pacov

 

16.06.

 

3. kolo KPD juniorů, dorostu a žactva

Pacov

 

22.06.

 

3. kolo 1. ligy, skupina A

St. Boleslav

 

22.06.

 

3. kolo 2. ligy, skupina E

Jihlava

 

23.06.

 

Liga vysočiny přípravka

Třebíč

 

24.06.

26.06.

Letní olympiáda dětí a mládeže

Jablonec

 

28.06.

30.06.

MČR juniorů a dorostu

Olomouc

 

červenec

 

 

 

 

26.07.

27.07.

MČR mužů a žen

Brno

 

 srpen

 

 

 

 

18.08.

 

Velká cena Třebíče

Třebíč

 

25.08.

 

4. kolo 1. ligy, skupina A

Sp. Praha 4

 

25.08.

 

4. kolo 2. ligy, skupina E

Hodonín

 

25.08.

 

Okolo Máchova jezírka

Třebíč

 

 září

 

 

 

 

01.09.

 

KP staršího a mladšího žactva

Jihlava

 

07.09.

 

Finále KPD juniorů, dorostu a žactva

Pacov

 

08.09.

 

Okříšský rychlík

Okříšky

 

14.09.

 

Liga Vysočiny přípravek

Třebíč

 

15.09.

 

4. kolo KPD mladšího žactva

Humpolec

 

20.09.

22.09.

MČR žactva

Kolín

 

21.09.

 

Finále KPD mladšího žactva

Třebíč

 

28.09.

 

KP přípravek ve čtyřboji

Jihlava

 

29.09.

 

MKÚ mladšího žactva

 

 

 říjen

 

 

 

 

06.10.

 

Běh okolo zámku

Chotěboř

 

12.10.

 

O Pohár Barchanu

Jemnice

 

13.10.

 

Běh Libušiným údolím

Třebíč

 

19.10.

 

KP v přespolním běhu

Jihlava

 

 listopad

 

 

 

 

23.11.

 

MČR v přespolním běhu

Dříteč

 

 

 

Finále Běžeckého poháru

 

 

 prosinec

 

 

 

 

14.12.

 

MKÚ staršího žactva

Vítkovice

Ostrava