Osobnosti:

Petr Svoboda

 

 
Odkazy:

arrow ČAS
arrow KAS Vysočina
arrow Atletika Jihlava

Foto:

Jiří Sýkora
 


Kamil Běhounek (1991)
                2. místo na MČR dorostenci ve vrhu koulí (2008)

Václav Bohutínský
(1992)
                1. místo na MČR žáků v běhu na 60 m (2007)
                1. místo na MČR žáků v běhu na 150 m (2007)
                1. místo na mČR žáků ve skoku do dálky (2007)

Ondřej Dolák
(1997)
                2. místo na MČR dorostu v trojskoku (2014)
                3. místo na MČR dorostu v disku (2014)
                2. místo na MČR žactva v devítiboji (2012)
                2. místo na MČR žactva v hodu diskem (2012)

Bára Doležalová (1996)
                3. místo na MČR juniorek v trojskoku (2015)

Petr Daněček (1985)
                3. místo na MČR mužů v běhu na 100 m (2007)
                1. místo na MČR juniorů v běhu na 200 m (2004)

Tobiáš Dvorský
(2001)
                1. místo na MČR žáků v běhu na 60 m (2016)
                2. místo na MČR žáků v běhu na 150 m (2016)
                3. místo na MČR žáků v devítiboji (2016)

Andrea Hluchá
(1991)
                2. místo na MČR žákyň v hodu diskem (2006)

Martin Hošek
(1987)
                1. místo na MČR mužů v běhu na 800 m (2011)
                3. místo na MČR mužů v běhu na 800 m (2012)
                3. místo na MČR mužů v běhu na 800 m (2007)
                3. místo na MČR do 22 let v běhu na 800 m (2007)
                1. místo na MČR juniorů v běhu na 800 m (2006)
                1. místo na MČR juniorů v běhu na 400 m překážek (2006)
                2. místo na MČR do 22 let v běhu na 400 m překážek (2006)
                1. místo na MČR dorostenců v běhu na 800 m (2004)

Jan Chlupáček
(1999)
               
1. místo na MČR žáků v hodu kladivem (2014)

Josef Chyba
(1989)
                3. místo na MČR juniorů v běhu na 400 m překážek (2008)
                2. místo na MČR juniorů v běhu na 400 m překážek (2007)

Veronika Janíčková
(1998)
                2. místo na MČR juniorek na 400 m překážek (2016)
            
2. místo na MČR dorostenek na 300 m překážek (2014)
                2. místo na MČR žactva v běhu na 200 m překážek (2013)
                3. místo na MČR žactva v běhu na 100 m překážek (2013)

Jan Kašpar
(1991)
                2. místo na MČR do 22 let ve skoku vysokém (2013)
                1. místo na MČR do 22 let ve skoku vysokém (2011)
                2. místo na MČR juniorů ve skoku vysokém (2010)
                3. místo na MČR juniorů ve skoku vysokém (2009)
                3. místo na MČR dorostenců ve skoku vysokém (2008)
                2. místo na MČR žáků ve skoku vysokém (2006)

David Kroupa
(1995)
               
3. místo na MČR dorostenci v hodu oštěpem (2011)
                1. místo na MČR žáci v hodu oštěpem (2010)

Petra Ludányiová
(1986)
                3. místo na MČR do 22 let v hodu oštěpem (2004)

Josef Rygl
(1992)
                2. místo na MČR do 22 let v běhu na 1 500 m (2013)
                1. místo na MČR juniorů v běhu na 1 500 m (2010)
                2. místo na MČR dorostu v běhu na 1 500 m (2009)

Ondřej Sobotka
(1989)
               1. místo na MČR do 22 let ve skoku do dálky (2009)
               2. místo na MČR juniorů ve skoku do dálky (2008)
               1. místo na MČR juniorů ve skoku do dálky (2007)
               1. místo na MČR dorostu ve skoku do dálky (2006)

Aleš Svoboda (1998)
                2. místo na MČR juniorů ve vrhu koulí (2016)
                1. místo na MČR dorostu v desetiboji (2014)
                1. místo na MČR dorostu v trojskoku (2014)
                3. místo na MČR žactva v devítiboji (2013)
                3. místo na MČR žactva v kouli (2013)

Petr Svoboda (1984)
               
2. místo na MČR do 22 let v běhu na 110 m překážek (2004)

Jiří Sýkora
(1995)
                1. místo na MS juniorů v desetiboji (2014)
                1. místo na MČR juniorů v desetiboji (2014)
                1. místo na MČR juniorů v dálce (2014)
                2. místo na MČR juniorů ve výšce (2014)
                2. místo na MČR juniorů v disku (2014)
                1. místo na MČR mužů v dálce (2013)
                1. místo na MČR juniorů v desetiboji (2013)
                1. místo na MČR juniorů v sedmiboji (2013)
                1. místo na MČR dorostu v desetiboji (2012)
                1. místo na MČR dorostu ve skoku dalekém (2012)
                3. místo na MČR dorostu v běhu na 200 m (2012)
                7. místo na MS do 18 let ve víceboji (2011)
                1. místo na MČR dorostu v desetiboji (2011)
                1. místo na MČR dorostu ve skoku dalekém (2011)
                2. místo na MČR dorostu v běhu na 200 m (2011)
                1. místo na MČR žactva v devítiboji (2010)
                3. místo na MČR žactva ve skoku vysokém (2010)

Vendula Veselá (1992)
                3. místo na MČR žákyň ve vrhu koulí (2007)

Tomáš Vilímek
(1998)
                3. místo na MČR juniorů ve vrhu koulí (2016)