Osobnosti:

Petr Svoboda

 

 
Družstva:
arrow Muži "A"
arrow Ženy "A"
arrow Muži "B"
arrow Ženy "B"
arrow Junioři
arrow Juniorky
arrow Dorostenci
arrow Dorostenky
arrow Starší žáci
arrow Starší žákyně
arrow Mladší žáci
arrow Mladší žákyně
arrow Přípravka

Odkazy:

arrow ČAS
arrow KAS Vysočina
arrow Atletika Jihlava

Bodovaly:

Kosielská 90,25
Zelníčková 40,5
Jeřábková 28,25
Kloudová 27,75
Keliarová 25
Tomková 22,25
Zimová 15,5
Malá 15,5
Dvořáková 14,75
Ludmilová 14,25
Hekrlová 13,25
Zahrádková 11,5
Fraňková 11
Krátká 8,25
Sklenářová 8
Fialová V. 7,25
Ryšavá 6
Prokešová 5,5
Valentová 5,5
Štorková 4,5
Buďová 4
Dobešová 2,5
Svobodová 2,25
Solařová 2
Říhová 2
Kourková 2
Berková 2
Kučerová 1,75
Ježková 1,75
Havlenová 1,75
Čečková 1,5
Budínová 1,5
Staňková 1,25
Havlíčková 1
Bartůňková 1
Syrová 1
Kružíková 1,25
Divišová 0,75
Ujčíková 0,75
Hermanová 0,75
Konečná 0,5
Pelikánová 0,5
Láníková 0,5
Dvořáková 0,5


 


KPD starší žákyně
Vedoucí družstva:
Petr Veleba

Termíny kol:    28.04.        Jihlava
                       12.05.        Třebíč
                  27.05.       Pacov
                    8.09.      Pacov
 
Pořadí v 1. kole    
1. Atletika Jihlava 168,5 9
2. TJ Spartak Třebíč 156 8
3. Sokol Velké Meziříčí 88,5 7
4. Jiskra Havlíčkův Brod 69 6
5. TJ Nové Město n. M. 44 5
6. Slavoj BANES Pacov 30 4
7. Atletika Jemnice 1 3
8. Jiskra Humpolec 0 2
   Atletika Okříšky 0 0
     
Pořadí v 2. kole    
1. TJ Spartak Třebíč 154 9
2. Atletika Jihlava 153,5 8
3. Sokol Velké Meziříčí 94,5 7
4. Jiskra Havlíčkův Brod 36 6
5. TJ Nové Město n. M. 29 5
6. Slavoj BANES Pacov 25 4
7. Atletika Jemnice 20 3
8. Atletika Okříšky 12 2
   Jiskra Humpolec 0 0
     
Pořadí v 3. kole    
1. Atletika Jihlava 189 9
2. Sokol Velké Meziříčí 144,5 8
3. TJ Spartak Třebíč 105 7
4. Jiskra Havlíčkův Brod 52,5 6
5. Slavoj BANES Pacov 45 5
   TJ Nové Město n. M. 0 0
   Atletika Jemnice 0 0
   Atletika Okříšky 0 0
   Jiskra Humpolec 0 0
     
Pořadí po základní části    
1. Atletika Jihlava 511 26
2. TJ Spartak Třebíč 415 24
3. Sokol Velké Meziříčí 327,5 22
4. Jiskra Havlíčkův Brod 157,5 18
5. Slavoj BANES Pacov 100 13
6. TJ Nové Město n. M. 73 10
7. Atletika Jemnice 21 6
8. Atletika Okříšky 12 2
9. Jiskra Humpolec 0 2