Osobnosti:

Petr Svoboda

 

 
Družstva:
arrow Muži "A"
arrow Ženy "A"
arrow Muži "B"
arrow Ženy "B"
arrow Muži "C"
arrow Junioři
arrow Juniorky
arrow Dorostenci
arrow Dorostenky
arrow Starší žáci
arrow Starší žákyně
arrow Mladší žáci
arrow Mladší žákyně
arrow Přípravka

Odkazy:

arrow ČAS
arrow KAS Vysočina
arrow Atletika Jihlava

Bodovaly:

Zahrádková 51,75
Staňková V. 38
Dvořáková 37
Malá 27
Krátká 25
Ujčíková 23
Dobešová 22
Fialová 20,5
Havlíčková 20,25
Staňková K. 17,75
Ptáčková 17,25
Láníková 14,75
Fučíková 11
Keliarová 27,25
Štorková  8,25
Krištofová  7
Kružíková  4,25
Havlová  4,25
Divišová  4
Budínová  2
Halvová  2
Dostálová  1,75
Kučerová  1,25
Konečná  1
   


 


KPD starší žákyně

Vedoucí družstva:
Andrea Hluchá - andrea.hlucha@seznam.cz, 605 336 159

Termíny kol:      4.05.        Jihlava
                       26.05.        Třebíč
                  16.06.       Pacov
                    7.09.      Pacov

 

Pořadí v 1. kole    
1. Atletika Jihlava 172,5 11
2. TJ Spartak Třebíč 121 10
3. TJ Sokol Velké Meziříčí 93,5 9
4. TJ Nové Město na Moravě 81 8
5. TJ Slavoj BANES Pacov 44 7
6. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 34 6
   Atletika Okříšky 0 0
   AO Žďár nad Sázavou 0 0
   SK Žirovnice 0 0
   Atletika Jemnice 0 0
   TJ Jiskra Humpolec 0 0
     
Pořadí ve 2. kole    
1. TJ Sokol Velké Meziříčí 153 11
2. Atletika Jihlava 129,5 10
3. TJ Spartak Třebíč 115 9
4. TJ Nové Město na Moravě 74,5 8
5. TJ Slavoj BANES Pacov 48,5 7
6. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 0,5 6
7=  Atletika Okříšky 0 1
7=  AO Žďár nad Sázavou 0 1
   SK Žirovnice 0 0
   Atletika Jemnice 0 0
   TJ Jiskra Humpolec 0 0
     
Pořadí v 3. kole    
1. TJ Spartak Třebíč 160 11
2. TJ Sokol Velké Meziříčí 146 10
3. Atletika Jihlava 123 9
4. TJ Nové Město na Moravě 43 8
5. TJ Slavoj BANES Pacov 27 7
6. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 18 6
7. AO Žďár nad Sázavou 13 5
8. TJ Jiskra Humpolec 10 4
9. SK Žirovnice 9 3
10. Atletika Jemnice 0 1
    Atletika Okříšky 0 0
     
Pořadí po 3. kole    
1. Atletika Jihlava 425 30
2. TJ Spartak Třebíč 396 30
3. TJ Sokol Velké Meziříčí 392,5 30
4. TJ Nové Město na Moravě 198,5 24
5. TJ Slavoj BANES Pacov 119,5 21
6. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 52,5 18
7. AO Žďár nad Sázavou 13 6
8. TJ Jiskra Humpolec 10 4
9. SK Žirovnice 9 3
10. Atletika Okříšky 0 1
10. Atletika Jemnice 0 1