Osobnosti:

Petr Svoboda

 

 
Družstva:
arrow Muži "A"
arrow Ženy "A"
arrow Muži "B"
arrow Ženy "B"
arrow Muži "C"
arrow Junioři
arrow Juniorky
arrow Dorostenci
arrow Dorostenky
arrow Starší žáci
arrow Starší žákyně
arrow Mladší žáci
arrow Mladší žákyně
arrow Přípravka


Odkazy:

arrow ČAS
arrow KAS Vysočina
arrow Atletika Jihlava

Bodovali:

Vomela 57
Veselý 43
Kincl 46,25
Krátký 30,75
Havlíček 17
Nezveda 17
Pekárek 16,75
Veleba 16,75
Konečný  7,5
Trojan  5,5
Novotný  4
Morong  3
Fučík  1,5
Rybníkář  1,5
Bulíček  1
   


 


II. liga muži "B", skupina E

Vedoucí družstva:
Petr Veleba, petr.veleba@seznam.cz, 608 605 098

Startují:            
1. VSK Univerzita Brno „B“
                        2. AK Hodonín
                        3. Jiskra Otrokovice
                        4. Sokol Velké Meziříčí  
                        5. AK AHA Vyškov
                        6. Atletika Holešov
                        7. TJ Znojmo  
                        8. AC Track +Field Brno
                        9. Atletika Jihlava  
                        10. AC Čejkovice  
                        11. Spartak Třebíč „B“ 

Termíny kol: 
      1. kolo 18.5. Vyškov
                        2. kolo 9.6. Znojmo
                        3. kolo 22.6. Jihlava
                        4. kolo 25.8. Hodonín

Chůze:               13.04.  Olomouc (10 km)
                         11.05.  Milovice (10 km)
                         25.05.  Praha (10 km)
                           3.08.  Přerov (10 km)

 

Pořadí v 1. kole    
1. TJ Jiskra Otrokovice 223 11
2. AK Hodonín 177 10
3. TJ Sokol Velké Meziříčí 117 9
4. Atletika Jihlava 104 8
5. AK AHA Vyškov 85 7
6. TJ Znojmo 82 6
7. AC TRACK FIELD Brno 70 5
8. Atletika Holešov 46 4
9. TJ Spartak Třebíč B 27 3
10. AC Čejkovice 11 2
11. AC Moravský Krumlov 7 1
     
Pořadí v 2. kole    
1. TJ Jiskra Otrokovice 188 11
2. AK Hodonín 156 10
3. TJ Sokol Velké Meziříčí 100,5 9
4. AK AHA Vyškov 95 8
5. TJ Znojmo 95 7
6. Atletika Jihlava 86,5 6
7. TJ Spartak Třebíč B 82 5
8. Atletika Holešov 75 4
9. AC TRACK FIELD Brno 66 3
10. AC Čejkovice 12 2
11. AC Moravský Krumlov 0 -1
     
Pořadí ve 3. kole    
1. TJ Jiskra Otrokovice 189 11
2. AK Hodonín 142 10
3. TJ Sokol Velké Meziříčí 121,5 9
4. Atletika Jihlava 109 8
5. TJ Znojmo 109 7
6. AHA Vyškov 87 6
7. TJ Spartak Třebíč B 76,5 5
8. AC TRACK FIELD Brno 62 4
9. Atletika Holešov 51 3
10. AC Čejkovice 9 2
11. AC Moravský Krumlov 0 0
     
Pořadí ve 4. kole    
1. TJ Jiskra Otrokovice 177 11
2. AK Hodonín 165 10
3. AHA Vyškov 124 9
4. TJ Znojmo 94 8
5. Atletika Holešov 93 7
6. TJ Spartak Třebíč B 83 6
7. AC TRACK FIELD Brno 63 5
8. Atletika Jihlava 62 4
9. TJ Sokol Velké Meziříčí 60 3
10. AC Čejkovice 22 2
11. AC Moravský Krumlov 2 1
     
Konečné pořadí    
1. TJ Jiskra Otrokovice 777 44
2. AK Hodonín 640 40
3. TJ Sokol Velké Meziříčí 399 30
4. AK AHA Vyškov 391 29
5. TJ Znojmo 380 29
6. Atletika Jihlava 361,5 26
7. TJ Spartak Třebíč B 268,5 19
8. Atletika Holešov 265 18
9. AC TRACK FIELD Brno 261 17
10. AC Čejkovice 54 4
11. AC Moravský Krumlov 9 3
V