Osobnosti:

Petr Svoboda

 

 
Družstva:
arrow Muži "A"
arrow Ženy "A"
arrow Muži "B"
arrow Ženy "B"
arrow Muži "C"
arrow Junioři
arrow Juniorky
arrow Dorostenci
arrow Dorostenky
arrow Starší žáci
arrow Starší žákyně
arrow Mladší žáci
arrow Mladší žákyně
arrow Přípravka


Odkazy:

arrow ČAS
arrow KAS Vysočina
arrow Atletika Jihlava

Bodovaly:

Kosielská 60,75
Všetečková 48,75
Kühwegová 35,25
Netoličková 31
Bartoňková 20,75
Štorková 14,5
Fučíková 10
Tomková 8,5
Jonášová 8,5
Rozmahelová 6
Dvořáková 3,5
Vlasáková 5
Kuthanová 3
   
   
   
   
   
   
   


II. liga ženy, skupina E

Vedoucí družstva:
David Hort,
david.hort@email.cz, 732 513 090

Startují:           1. AK Olymp Brno „B“
                    2. AK Hodonín
                    3. Jiskra Otrokovice
                    4. Atletika Jihlava
                    5. Atletika Holešov
                    6. AC Čejkovice
                    7. AK Olymp Brno „C“
                    8. SK Speed Brno
                    9. AK AHA Vyškov
                    10. ASK Blansko
                    11. AC Track + Field Brno
                    12. TJ Znojmo
                    13. Spartak Třebíč


Termíny kol:     1. kolo 18. 5. Vyškov
                    2. kolo 9. 6. Znojmo
                    3. kolo 22. 6. Jihlava
                    4. kolo 25. 8. Hodonín

 
Tabulka 1. kola    
1. AK Hodonín 126 14
2. Atletika Jihlava 125 13
3. AK AHA Vyškov 117,5 12
4. TJ Jiskra Otrokovice 101 11
5. TJ Spartak Třebíč 99,5 10
6. TJ Znojmo 76 9
7. Orel Vyškov 71,5 8
8. ASK Blansko 51,5 7
9. SK Speed Brno 48 6
10. TJ Sokol Velké Meziříčí 47,5 5
11. AK Olymp Brno C 45 4
12. AC Čejkovice 28,5 3
13. Atletika Holešov 26 2
14. AC TRACK FIELD Brno 18 1
     
Tabulka 2. kola    
1. AK AHA Vyškov 128,5 14
2. AK Hodonín 108 13
3. TJ Jiskra Otrokovice 106 12
4. Atletika Jihlava 88 11
5. TJ Spartak Třebíč 74 10
6. TJ Znojmo 74 9
7. AK Olymp Brno C 73 8
8. ASK Blansko 72 7
9. Orel Vyškov 66 6
10. TJ Sokol Velké Meziříčí 51,5 5
11. SK Speed Brno 48 4
12. Atletika Holešov 45 3
13. AC Čejkovice 25 2
14. AC TRACK FIELD Brno 8 1
     
Tabulka 3. kola    
1. Atletika Jihlava 155 14
2. AK AHA Vyškov 99 13
3. TJ Jiskra Otrokovice 96 12
4. AK Hodonín 92 11
5. AK Olymp Brno C 85,5 10
6. TJ Spartak Třebíč 83 9
7. ASK Blansko 73 8
8. Orel Vyškov 68 7
9. SK Speed Brno 67 6
10. TJ Sokol Velké Meziříčí 46 5
11. TJ Znojmo 44 4
12. AC Čejkovice 31,5 3
13. Atletika Holešov 20 2
14. AC TRACK FIELD Brno 14 1
     
Tabulka po 3. kole    
1. AK AHA Vyškov 345 39
2. Atletika Jihlava 368 38
3. AK Hodonín 326 38
4. TJ Jiskra Otrokovice 303 35
5. TJ Spartak Třebíč 256,5 27
6. TJ Znojmo 194 23
7. AK Olymp Brno C 203,5 22
8. ASK Blansko 196,5 22
9. Orel Vyškov 205,5 21
10. SK Speed Brno 163 16
11. TJ Sokol Velké Meziříčí 145 15
12. AC Čejkovice 85 8
13. Atletika Holešov 91 7
14. AC TRACK FIELD Brno 40 3