Osobnosti:

Petr Svoboda

 

 
Družstva:
arrow Muži "A"
arrow Ženy "A"
arrow Muži "B"
arrow Ženy "B"
arrow Junioři
arrow Juniorky
arrow Dorostenci
arrow Dorostenky
arrow Starší žáci
arrow Starší žákyně
arrow Mladší žáci
arrow Mladší žákyně
arrow Přípravka


Odkazy:

arrow ČAS
arrow KAS Vysočina
arrow Atletika Jihlava

Bodovali:

Machát 37
Hort 28
Dvorský 22
Krpálek 23,75
Morong 19,5
Víceník 18
Michálek 16,75
Janík   7
Rygl   2
Čierník   1
   

KPD dorostenci
Vedoucí družstva:
Jan Heres

Termíny kol:    28.04.        Jihlava
                       12.05.        Třebíč
                  27.05.       Pacov
                    8.09.      Pacov
     
 
Pořadí v 1. kole    
1. Atletika Jihlava 51 8
2. SK Bystřice n. P. 32 7
3. TJ Spartak Třebíč 30 6
4. TJ Sokol Velké Meziříčí 19 5
5. TJ Slavoj BANES Pacov 18 4
6. TJ Nové Město n. M. 48 3
7. SVČ Ledeč n. S. 6 2
    Atletika Jemnice 0 0
     
Pořadí v 2. kole    
1. SK Bystřice n. P. 63 8
2. TJ Spartak Třebíč 48 7
3. Atletika Jihlava 41 6
4. TJ Sokol Velké Meziříčí 29 5
5. TJ Slavoj BANES Pacov 18 4
6. TJ Nové Město n. M. 5 3
7. Atletika Jemnice 4 2
    SVČ Ledeč n. S. 0 0
     
Pořadí ve 3. kole    
1. SK Bystřice n. P. 55 8
2. TJ Spartak Třebíč 49 7
3. Atletika Jihlava 31 6
4. TJ Sokol Velké Meziříčí 30 5
5. TJ Slavoj BANES Pacov 21 4
6. Atletika Jemnice 5 3
   TJ Nové Město n. M. 0 0
    SVČ Ledeč n. S. 0 0
     
Pořadí po 3. kole    
1. SK Bystřice n. P. 150 23
2. TJ Spartak Třebíč 127 20
3. Atletika Jihlava 123 20
4. TJ Sokol Velké Meziříčí 78 15
5. TJ Slavoj BANES Pacov 57 12
6. TJ Nové Město n. M. 20 6
7. Atletika Jemnice 9 5
8. SVČ Ledeč n. S. 6 2
     
Finále    
1. SK Bystřice n. P. 61 8
2. TJ Spartak Třebíč 43 7
3. TJ Sokol Velké Meziříčí 29 6
4. Atletika Jihlava 19 5
5. TJ Slavoj BANES Pacov 0 1
    TJ Nové Město n. M. 0 0
    Atletika Jemnice 0 0
    SVČ Ledeč n. S. 0 0
     
Konečné pořadí    
1. SK Bystřice n. P. 211 16
2. TJ Spartak Třebíč 170 14
3. TJ Sokol Velké Meziříčí 107 11
4. Atletika Jihlava 142 11
5. TJ Slavoj BANES Pacov 57 5
6. TJ Nové Město n. M. 20 3
7. Atletika Jemnice 5 2
8. SVČ Ledeč n. S. 6 1