Osobnosti:

Petr Svoboda

 

 
Družstva:
arrow Muži "A"
arrow Ženy "A"
arrow Muži "B"
arrow Ženy "B"
arrow Junioři
arrow Juniorky
arrow Dorostenci
arrow Dorostenky
arrow Starší žáci
arrow Starší žákyně
arrow Mladší žáci
arrow Mladší žákyně
arrow Přípravka


Odkazy:

arrow ČAS
arrow KAS Vysočina
arrow Atletika Jihlava

Bodovaly:

Všetečková 52,5
Bartoňková 34,75
Štorková 30,25
Trojanová 28,5
Kühwegová 19,75
Kuthanová 16
Melkusová 13
Jonášová S. 11
Pánková 10
Jonášová T.   9,25
Kývalová A.   5
Vlasáková   5
Budínová   3
Pleskačová   2,75
Kývalová V.   2
Paločková   2
Mašková   0,75


KPD dorostenky
Vedoucí družstva:
Jan Heres

Termíny kol:    28.04.        Jihlava
                       12.05.        Třebíč
                  27.05.       Pacov
                    8.09.      Pacov
 
Pořadí v 1. kole    
1. TJ Nové Město na Moravě 92 6
2. Atletika Jihlava 53 5
3. TJ Spartak Třebíč 45 4
4. TJ Slavoj BANES Pacov 26 3
5. TJ Sokol Velké Meziříčí 11 2
6. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 5 1
     
Pořadí v 2. kole    
1. TJ Spartak Třebíč 63 6
2. Atletika Jihlava 48 5
3. TJ Nové Město na Moravě 42 4
4. TJ Slavoj BANES Pacov 32 3
5. TJ Sokol Velké Meziříčí 14 2
6. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 1
     
Pořadí ve 3. kole    
1. TJ Spartak Třebíč 73 6
2. Atletika Jihlava 41 5
3. TJ Nové Město na Moravě 33 4
4. TJ Slavoj BANES Pacov 29 3
5. TJ Sokol Velké Meziříčí 11 2
6. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 3 1
     
Pořadí po 3. kole    
1. TJ Spartak Třebíč 181 16
2. Atletika Jihlava 142 15
3. TJ Nové Město na Moravě 147 14
4. TJ Slavoj BANES Pacov 87 9
5. TJ Sokol Velké Meziříčí 36 6
6. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 12 3
     
Finále    
1. TJ Spartak Třebíč 55 6
2. Atletika Jihlava 33 5
3. TJ Nové Město na Moravě 27 4
4. TJ Slavoj BANES Pacov 21 3
5. TJ Sokol Velké Meziříčí 20 2
    TJ Jiskra Havlíčkův Brod 0 0
     
Konečné pořadí    
1. TJ Spartak Třebíč 236 12
2. Atletika Jihlava 175 10
3. TJ Nové Město na Moravě 174 8
4. TJ Slavoj BANES Pacov 108 6
5. TJ Sokol Velké Meziříčí 56 4
6. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 18 2