Osobnosti:

Petr Svoboda

 

 
Družstva:
arrow Muži "A"
arrow Ženy "A"
arrow Muži "B"
arrow Ženy "B"
arrow Junioři
arrow Juniorky
arrow Dorostenci
arrow Dorostenky
arrow Starší žáci
arrow Starší žákyně
arrow Mladší žáci
arrow Mladší žákyně
arrow Přípravka

Odkazy:

arrow ČAS
arrow KAS Vysočina
arrow Atletika Jihlava

Bodovali:

Tuček 70,5
Svoboda 63,5
Vostal 40
Kratochvíl 30,5
Bulant 28,75
Ferda R. 23,25
Loupal 20,75
Beroun 19,25
Zásměta 10
Dvořák 9
Ferda F. 8,75
Meczl 7,75
Caha 7
Hort 7
Hekrle 6,25
Ludmila 5
Tvarůžek 4,75
Skála 3,25
Burian 2,75
Paseka 2,75
Mrákota 1,75
Vomela 0,75
Bártl 0,75


KPD mladší žáci
Vedoucí družstva:
Tomáš Kopečný

Termíny kol:    20.05.           Jihlava
                       10.06.           Pacov
                       24.06.           Třebíč
                       23.09.           Humpolec
                       28.09.           Třebíč 
 
Pořadí v 1. kole    
1. Atletika Jihlava 65 8
2. TJ Jiskra Humpolec 42 7
3. TJ Sokol Velké Meziříčí 36 6
4. TJ Znojmo 25 5
5. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 15 4
6. TJ Slavoj BANES Pacov 14 3
7. TJ Spartak Třebíč 14 2
    Atletika Okříšky 0 0
     
Pořadí v 2. kole    
1. TJ Spartak Třebíč 90 8
2. Atletika Jihlava 80 7
3. TJ Slavoj BANES Pacov 31 6
4. TJ Sokol Velké Meziříčí 17 5
5. TJ Jiskra Humpolec 15 4
6. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 11 3
7. Atletika Okříšky 8 2
8. TJ Znojmo 0 1
     
Pořadí v 3. kole    
1. TJ Spartak Třebíč 74 8
2. Atletika Jihlava 60 7
3. TJ Sokol Velké Meziříčí 42 6
4. TJ Jiskra Humpolec 38 5
5. TJ Znojmo 25 4
6. TJ Slavoj BANES Pacov 19 3
7. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 8 2
    Atletika Okříšky 0 0
     
Pořadí ve 4. kole    
1. TJ Spartak Třebíč 120 8
2. TJ Jiskra Humpolec 47 7
3. Atletika Jihlava 29 6
4. TJ Sokol Velké Meziříčí 28 5
5. TJ Slavoj BANES Pacov 27 4
6. TJ Znojmo 8 3
7. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 2
    Atletika Okříšky 0 0
     
Pořadí po základní části    
1. Atletika Jihlava 234 28
2. TJ Spartak Třebíč 298 26
3. TJ Jiskra Humpolec 142 23
4. TJ Sokol Velké Meziříčí 123 22
5. TJ Slavoj BANES Pacov 91 16
6. TJ Znojmo 58 13
7. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 36 11
8. Atletika Okříšky 8 2
     
Pořadí ve finále    
1. TJ Spartak Třebíč 83 8
2. Atletika Jihlava 73 7
3. TJ Sokol Velké Meziříčí 33 6
4. TJ Znojmo 19 5
5. TJ Jiskra Humpolec 3 4
    TJ Slavoj BANES Pacov 0 0
    TJ Jiskra Havlíčkův Brod 0 0
    Atletika Okříšky 0 0
     
Konečné pořadí    
1. TJ Spartak Třebíč 381 15
2. Atletika Jihlava 307 15
3. TJ Sokol Velké Meziříčí 156 11
4. TJ Jiskra Humpolec 145 10
5. TJ Znojmo 77 8
6. TJ Slavoj BANES Pacov 91 4
7. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 36 2
8. Atletika Okříšky 8 1