Osobnosti:

Petr Svoboda

 

 
Družstva:
arrow Muži "A"
arrow Ženy "A"
arrow Muži "B"
arrow Ženy "B"
arrow Junioři
arrow Juniorky
arrow Dorostenci
arrow Dorostenky
arrow Starší žáci
arrow Starší žákyně
arrow Mladší žáci
arrow Mladší žákyně
arrow Přípravka

Odkazy:

arrow ČAS
arrow KAS Vysočina
arrow Atletika Jihlava

Bodovaly:

Jeřábková 67
Havlíčková 62
Keliarová 56
Dvořáková 53
Mikešová 33
Malá 24
Kourková 22
Krátká 17
Valentová 15
Zahrádková 10
Kružíková 9
Konečná 8
Ježková 8
Poláková 6
Ujčíková 6
Prokešová 5


 


KPD mladší žákyně
Vedoucí družstva:
Jan Vaněk
h.vanous@seznam.cz, 731 414 947

Termíny kol:    13.05.           Jihlava
                         4.06.           Pacov
                       17.06.           Nové Město n. M.
                       16.09.           Humpolec
                       23.09.           Třebíč 
 
Tabulka 1. kola    
1. TJ Spartak Třebíč 156 9
2. TJ Sokol Velké Meziříčí 106 8
3. Atletika Jihlava 70 7
4. TJ Slavoj BANES Pacov 38 6
5. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 38 5
6. TJ Nové Město na Moravě 25 4
7. TJ Jiskra Humpolec 19 3
8. SK Žirovnice 14 2
    Atletika Jemnice 0 0
     
Tabulka 2. kola    
1. TJ Spartak Třebíč 123 9
2. TJ Sokol Velké Meziříčí 109 8
3. TJ Slavoj BANES Pacov 96 7
4. Atletika Jihlava 72 6
5. TJ Nové Město na Moravě 55 5
6. Atletika Jemnice 32 4
7. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 18 3
8. SK Žirovnice 14 2
9. TJ Jiskra Humpolec 3 1
     
Tabulka 3. kola    
1. TJ Spartak Třebíč 140 9
2. TJ Sokol Velké Meziříčí 107 8
3. TJ Slavoj BANES Pacov 91 7
4. Atletika Jihlava 54 6
5. TJ Nové Město na Moravě 37 5
6. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 27 4
7. SK Žirovnice 10 3
    Atletika Jemnice 0 0
    TJ Jiskra Humpolec 0 0
     
Tabulka po 3. kole    
1. TJ Spartak Třebíč 419 27
2. TJ Sokol Velké Meziříčí 322 24
3. TJ Slavoj BANES Pacov 225 20
4. Atletika Jihlava 196 19
5. TJ Nové Město na Moravě 117 14
6. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 83 12
7. SK Žirovnice 38 7
8. Atletika Jemnice 32 4
9. TJ Jiskra Humpolec 22 4
     


Copyright © 2009 Vratislav Fišera