Osobnosti:

Petr Svoboda

 

 
Družstva:
arrow Muži "A"
arrow Ženy "A"
arrow Muži "B"
arrow Ženy "B"
arrow Muži "C"
arrow Junioři
arrow Juniorky
arrow Dorostenci
arrow Dorostenky
arrow Starší žáci
arrow Starší žákyně
arrow Mladší žáci
arrow Mladší žákyně
arrow Přípravka

Odkazy:

arrow ČAS
arrow KAS Vysočina
arrow Atletika Jihlava

Bodovaly:

Dobešová 159,75
Staňková V. 128,75
Fialová 123,5
Staňková K. 120,75
Láníková 73,75
Kulhánková 48,25
Mitysková 37
Neumanová 16
Meschková 9
Marešová 4
Řezanková 3,75
Mikulášová 3
Mezlíková 2
Pekárková 1
Ryšavá 0,75
Šilhavá 0,75
   
   
   


 


KPD mladší žákyně

Vedoucí družstva:
Milan Zeibert, milan.zeibert@seznam.cz, 724 383 682

Termíny kol:     19.05.           Jihlava
                         1.06.           Jihlava
                       15.06.           Pacov
                       15.09.           Humpolec
                       21.09.           Třebíč 
 

Pořadí v 1. kole    
1. TJ Spartak Třebíč 124 10
2. Atletika Jihlava 116 9
3. TJ Sokol Velké Meziříčí 78 8
4. TJ Jiskra Humpolec 45 7
5. SK Žirovnice 39 6
6. TJ Slavoj BANES Pacov 29 5
7. Atletika Okříšky 19 4
8. TJ Znojmo 16 3
9. SK Bystřice nad Pernštejnem 1 2
10. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 0 1
     
Pořadí v 2. kole    
1. TJ Spartak Třebíč 143 10
2. Atletika Jihlava 116 9
3. TJ Sokol Velké Meziříčí 86 8
4. TJ Jiskra Humpolec 57 7
5. Atletika Okříšky 42 6
6. SK Žirovnice 29 5
7. TJ Slavoj BANES Pacov 22 4
8. SK Bystřice nad Pernštejnem 14 3
9. TJ Znojmo 13 2
10. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 0 1
     
Pořadí v 3. kole    
1. TJ Spartak Třebíč 144 10
2. Atletika Jihlava 137 9
3. TJ Jiskra Humpolec 98 8
4. TJ Sokol Velké Meziříčí 65 7
5. TJ Slavoj BANES Pacov 36 6
6. SK Žirovnice 25 5
7. Atletika Okříšky 9 4
8. SK Bystřice nad Pernštejnem 8 3
9. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 0 1
    TJ Znojmo 0 0
     
Pořadí ve 4. kole    
1. TJ Spartak Třebíč 198 10
2. Atletika Jihlava 87 9
3. TJ Sokol Velké Meziříčí 75 8
4. TJ Jiskra Humpolec 53 7
5. TJ Slavoj BANES Pacov 41 6
6. TJ Znojmo 26 5
7. Atletika Okříšky 24 4
8. SK Bystřice nad Pernštejnem 17 3
9. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 0 1
    SK Žirovnice 0 0
     
Pořadí ve finále    
1. TJ Spartak Třebíč 146 10
2. Atletika Jihlava 93 9
3. TJ Sokol Velké Meziříčí 73 8
4. TJ Jiskra Humpolec 71 7
5. SK Žirovnice 28 6
6. Atletika Okříšky 21 5
7. TJ Slavoj BANES Pacov 20 4
8. SK Bystřice nad Pernštejnem 14 3
9= TJ Znojmo 0 1
9= TJ Jiskra Havlíčkův Brod 0 1
     
Celkové pořadí    
1. TJ Spartak Třebíč 755 20
2. Atletika Jihlava 549 18
3. TJ Sokol Velké Meziříčí 377 16
4. TJ Jiskra Humpolec 324 14
5. SK Žirovnice 121 10
6. Atletika Okříšky 115 10
7. TJ Slavoj BANES Pacov 148 10
8. TJ Znojmo 55 4
9. SK Bystřice nad Pernštejnem 54 5
10. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 0 2