Osobnosti:

Petr Svoboda

 

 
Družstva:
arrow Muži "A"
arrow Ženy "A"
arrow Muži "B"
arrow Ženy "B"
arrow Muži "C"
arrow Junioři
arrow Juniorky
arrow Dorostenci
arrow Dorostenky
arrow Starší žáci
arrow Starší žákyně
arrow Mladší žáci
arrow Mladší žákyně
arrow Přípravka

Odkazy:

arrow ČAS
arrow KAS Vysočina
arrow Atletika Jihlava

Bodovali:

Kincl 53,25
Krátký 50,25
Svoboda 47,75
Trojan 35
Machotka 33,75
Šulc 32,5
Loupal 25,75
Sekyra 24,25
Koucký 24
Zeibert 22
Konečný 21
Havlíček 20
Marek 17
Tomek 10
Veselý 9
Procházka 5
Padělek 3
   


 


I. liga muži, skupina A

Vedoucí družstva:
Jiří Kliner, juras.kliner@seznam.cz, 736 750 380

Startují:             1. Spartak Třebíč
                        2. AC Domažlice
                        3. SC Start Karlovy Vary
                        4. Spartak Praha 4
                        5. Sokol České Budějovice
                        6. USK Praha "B"
                        7. TRIATLET Karlovy Vary
                        8. SK Jeseniova
                       
Termíny kol:    14.5.            Třebíč
                       28.5.            Slavia Praha
                       11.6.            Domažlice
                       20.8.            USK Praha

Chůze:            15.4.            Olomouc
                         7.5.            Milovice
                       22.5.            Nové Město nad Metují
                        6.8.             Brno
 
Pořadí v 1. kole    
1. Spartak Praha 4 208 8
2. SK Jeseniova 163 7
3. AC Domažlice 158 6
4. USK Praha 123 5
5. TJ Spartak Třebíč 111 4
6. SC Start Karlovy Vary 97 3
7. TRIATLET Karlovy Vary 92 2
8. TJ Sokol České Budějovice 89 1
     
Pořadí ve 2. kole    
1. Spartak Praha 4 182 8
2. SK Jeseniova 177,5 7
3. USK Praha 167 6
4. AC Domažlice 127 5
5. TJ Spartak Třebíč 110,5 4
6. TRIATLET Karlovy Vary 96 3
7. TJ Sokol České Budějovice 96 2
8. SC Start Karlovy Vary 92 1
     
Pořadí ve 3. kole    
1. Spartak Praha 4 197,5 8
2. SK Jeseniova 174 7
3. AC Domažlice 163 6
4. USK Praha 159 5
5. TRIATLET Karlovy Vary 99 4
6. TJ Spartak Třebíč 95 3
7. SC Start Karlovy Vary 92 2
8. TJ Sokol České Budějovice 71,5 1
     
Pořadí ve 4. kole    
1. Spartak Praha 4 183,5 8
2. AC Domažlice 153 7
3. USK Praha 146 6
4. SK Jeseniova 130 5
5. SC Start Karlovy Vary 125,5 4
6. TJ Spartak Třebíč 117 3
7. TRIATLET Karlovy Vary 103 2
8. TJ Sokol České Budějovice 81 1
     
Konečné pořadí    
1. Spartak Praha 4 771 32
2. SK Jeseniova 644,5 26
3. AC Domažlice 601 24
4. USK Praha 595 22
5. TJ Spartak Třebíč 433,5 14
6. TRIATLET Karlovy Vary 395 11
7. SC Start Karlovy Vary 405,5 10
8. TJ Sokol České Budějovice 337,5 5