Osobnosti:

Petr Svoboda

 

 
Odkazy:

arrow ČAS
arrow KAS Vysočina
arrow Atletika Jihlava

Foto:

Bára Doležalová
 

 
Termíny závodů 2022
 

 leden

   
23.1. KP Vysočiny v hale Praha

 únor

   
11.-13.2. MČR ve vícebojích v hale Praha
19.-20.2. MČR juniorů a dorostu Ostrava
26.-27.2. MČR žactva Praha

 březen

   
5.-6.3. MČR mužů a žen Ostrava
26.3. MČR v přespolním běhu Slavkov

 duben

   
2.4. Běh Lorenzovými sady Třebíč
10.4. Korunou za korunu Nové Město
16.4. O pohár století Pacov
23.4. MK v dlouhých bězích Pacov
23.4. MČR v běhu na 10 000 m Otrokovice
26.4. Štafetový pohár - okres Třebíč
30.4. 1. kolo KPD M,Ž,J,D a žactva Třebíč

 květen

   
3.5. Štafetový pohár - kraj Třebíč
5.5. Vrhačský trojboj Třebíč
8.5. Liga Vysočiny přípravek Žďár n. S.
8.5. MK mužů, žen, juniorů a dorostu Třebíč
8.5. Nominace na olympiádu dětí Třebíč
10.5. Sprinterský trojboj Třebíč
14.5. 1. kolo 1. ligy Třebíč
15.5. 1. kolo 2. ligy Vyškov
15.5. 1. kolo KPD ml. žactva Havlíčkův Brod
16.5. Pohár rozhlasu mladší - okres Třebíč
18.5. Pohár rozhlasu starší - okres Třebíč
21.-22.5. MK ve vícebojích Třebíč
22.5. Liga Vysočiny přípravek Velké Meziříčí
28.5. 2. kolo 1. ligy Slavia Praha
29.5. 2. kolo 2. ligy Otrokovice
28.5. 2. kolo KPD ml. žactva Pacov
31.5. Pohár rozhlasu kraj Třebíč

 červen

   
3.-5.6. MČR ve vícebojích Praha
5.6. 2. kolo KPD M,Ž,J,D a žactva Pacov
11.6. 3. kolo 1. ligy Domažlice
11.6. 3. kolo KPD ml. žactva Humpolec
12.6. Liga Vysočiny přípravek Nové Město n. M.
12.6. 3. kolo 2. ligy Znojmo
18.-19.6. MČR juniorů a dorostu Ostrava
24.-25.6. MČR mužů a žen Hodonín
26.6. 3. kolo KPD J,D a žactva Pacov
26.-1.7. Olympiáda dětí a mládeže Olomouc

 červenec

   
9.7. VC Pacova Pacov
16.-17.6. Cena Pacova ve vícebojích Pacov

 srpen

   
14.8. VC Třebíče Třebíč
20.8. 4. kolo 1. ligy USK Praha
21.8. 4. kolo 2. ligy Hodonín
21.8. Okolo Máchova jezírka Třebíč
27.-28.8. MČR do 23 let Brno
28.8. KP staršího a mladšího žactva Jihlava

 září

   
3.9. Finále KPD J,D a žactva Jihlava
4.9. Liga Vysočiny přípravek Třebíč
6.9. Spinterský trojboj Třebíč
10.9. MČ družstev žactva  
10.9. MČ družstev dorostu  
10.9. MČ družstev juniorů  
11.9. 4. kolo KPD ml. žactva Jihlava
17.-18.9. MČR žactva Jablonec n. N.
18.9. MK přípravek ve čtyřboji Jihlava
22.9. Vrhačský trojboj Třebíč
25.9. Finále KPD ml. žactva Třebíč
28.9. Mezikrajové utkání st. žactva  

 říjen

   
8.10. Posázavský běh Havlíčkův Brod
15.10. O pohár Barchanu Jemnice
16.10. Běh Libušiným údolím Třebíč
22.10. KP v přespolním běhu Jihlava
 listopad    
26.11. MČR v přespolním běhu M,Ž,J Rumburk
prosinec    
10.12. Mezikrajové utkání ml. žactva Praha