Osobnosti:

Petr Svoboda

 

 
Družstva:
arrow Muži "A"
arrow Ženy "A"
arrow Muži "B"
arrow Ženy "B"
arrow Muži "C"
arrow Junioři
arrow Juniorky
arrow Dorostenci
arrow Dorostenky
arrow Starší žáci
arrow Starší žákyně
arrow Mladší žáci
arrow Mladší žákyně
arrow Přípravka

Odkazy:

arrow ČAS
arrow KAS Vysočina
arrow Atletika Jihlava

Bodovaly:

Horká 102,5
Velebová 78,5
Papoušková 53,25
Zásmětová 20
Poláková 17,25
Fialová 11,25
Divišová 3,25
Chovancová 2,5
Janková 2,25
Vacková 0,25
Foltinová 0,25
Foltýnová 0,25
Lněničková 0,25
Rousková 0,25
   
   
   
   
   
   
   
   
   


 


KPD mladší žákyně

Vedoucí družstva:
Ondřej Tomek, ondrej5-tomek@centrum.cz, 732 135 590

Termíny kol:    15.5.           Havlíčkův Brod
                       29.5.           Pacov
                       12.6.           Humpolec
                       11.9.           Jihlava
                       25.9.           Třebíč    
 

Pořadí v 1. kole * násobeno 1,2    
1. TJ Jiskra Humpolec 117 12
2. TJ Spartak Třebíč 93 11
3. Korela Sport Team 79 10
4. TJ Žďár n. S. 61 9
5. TJ Sokol Havlíčkův Brod 49 8
6. TJ Sokol Velké Meziříčí 46 7
7. TJ Znojmo 42 6
8. Atletika Jihlava 28 5
9. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 22 4
10. SK Žirovnice 14 3
11. TJ Slavoj BANES Pacov 7 2
12. Atletika Jemnice 0 1
     
Pořadí v 2. kole    
1. TJ Jiskra Humpolec 127 12
2. TJ Spartak Třebíč 97 11
3. Korela Sport Team 85,5 10
4. TJ Slavoj BANES Pacov 75 9
5. TJ Sokol Velké Meziříčí 48 8
6. TJ Žďár n. S. 43 7
7. Atletika Jihlava 34 6
8. TJ Znojmo 18 5
9. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 12,5 4
10. TJ Sokol Havlíčkův Brod 10 3
11. Atletika Jemnice 6 2
12. SK Žirovnice 0 1
     
Pořadí ve 3. kole    
1. TJ Jiskra Humpolec 175 12
2. TJ Spartak Třebíč 102 11
3. TJ Sokol Havlíčkův Brod 79 10
4. TJ Sokol Velké Meziříčí 66 9
5. TJ Slavoj BANES Pacov 31 8
6. Korela Sport Team 23 7
7. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 19 6
8. TJ Znojmo 15 5
9. Atletika Jihlava 10 4
    TJ Žďár n. S. 0 0
    Atletika Jemnice 0 0
    SK Žirovnice 0 0
     
Pořadí po 2. kole    
1. TJ Jiskra Humpolec 244 36
2. TJ Spartak Třebíč 190 33
3. Korela Sport Team 164,5 27
4. TJ Sokol Velké Meziříčí 94 24
5. TJ Sokol Havlíčkův Brod 59 21
6. TJ Slavoj BANES Pacov 82 19
7. TJ Žďár n. S. 104 16
8. TJ Znojmo 60 16
9. Atletika Jihlava 62 15
10. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 34,5 14
11. SK Žirovnice 14 4
12. Atletika Jemnice 6 3