Osobnosti:

Petr Svoboda

 

 
Družstva:
arrow Muži "A"
arrow Ženy "A"
arrow Muži "B"
arrow Ženy "B"
arrow Muži "C"
arrow Junioři
arrow Juniorky
arrow Dorostenci
arrow Dorostenky
arrow Starší žáci
arrow Starší žákyně
arrow Mladší žáci
arrow Mladší žákyně
arrow Přípravka

Odkazy:

arrow ČAS
arrow KAS Vysočina
arrow Atletika Jihlava

Bodovaly:

Meschková 129
Trojanová 117
Kučerová 99,75
Horká 88,5
Kollmannová 79,25
Papoušková 43,25
Kovandová 37
Ottichová 26,75
Chaloupková 24,25
Radvanová 21,25
Katovská B. 10,5
Procházková 6,5
Poláková 4
Hálová 0,5
Katovská D. 0,5
   
   
   


 


KPD mladší žákyně

Vedoucí družstva:
Ondřej Tomek, ondrej5-tomek@centrum.cz, 732 135 590

Termíny kol:    13.06.           Havlíčkův Brod
                       19.06.           Pacov
                       12.09.           Pacov
                       26.09.           Třebíč    
 

Pořadí v 1. kole (k. 1,2)    
1. TJ Spartak Třebíč 198 10
2. Atletika Jihlava 148 9
3. TJ Sokol Velké Meziříčí 67 8
4. TJ Slavoj BANES Pacov 57 7
5. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 51 6
6. TJ Znojmo 43 5
7. Atletika Okříšky 7 4
8. TJ Žďár nad Sázavou 2 3
    TJ Nové Město na Moravě 0 0
    TJ Jiskra Humpolec 0 0
     
Pořadí v 2. kole    
1. TJ Spartak Třebíč 167 10
2. Atletika Jihlava 124,5 9
3. TJ Jiskra Humpolec 90 8
4. TJ Sokol Velké Meziříčí 60 7
5. TJ Slavoj BANES Pacov 42 6
6. TJ Znojmo 37,5 5
7= TJ Žďár nad Sázavou 11 3,5
7= TJ Jiskra Havlíčkův Brod 11 3,5
9. Atletika Okříšky 5 2
    TJ Nové Město na Moravě 0 0
     
Pořadí ve 3. kole    
1. TJ Spartak Třebíč 170 10
2. TJ Jiskra Humpolec 109 9
3. TJ Sokol Velké Meziříčí 48,5 8
4. TJ Slavoj BANES Pacov 47,5 7
5. Atletika Jihlava 44 6
6. TJ Znojmo 42 5
7. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 34,5 4
8. TJ Nové Město na Moravě 29 3
9. Atletika Okříšky 12,5 2
   TJ Žďár nad Sázavou 0 0
     
Pořadí po 3. kole    
1. TJ Spartak Třebíč 535 30
2. Atletika Jihlava 316,5 24
3. TJ Sokol Velké Meziříčí 175,5 23
4. TJ Slavoj BANES Pacov 146,5 20
5. TJ Jiskra Humpolec 199 18
6. TJ Znojmo 122,5 15
7. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 96,5 13,5
8. Atletika Okříšky 24,5 8
9. TJ Žďár nad Sázavou 13 6,5
10. TJ Nové Město na Moravě 29 3
     
Pořadí ve finále (k. 1,2)    
1. TJ Spartak Třebíč 225 10
2. TJ Jiskra Humpolec 119 9
3. Atletika Jihlava 76 8
4. TJ Sokol Velké Meziříčí 53 7
5. TJ Slavoj BANES Pacov 38 6
6. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 24 5
7. TJ Znojmo 20 4
8. TJ Nové Město na Moravě 4 3
    Atletika Okříšky 0 0
    TJ Žďár nad Sázavou 0 0
     
Konečné pořadí    
1. TJ Spartak Třebíč 760 20
2. Atletika Jihlava 392,5 17*
3. TJ Sokol Velké Meziříčí 228,5 17*
4. TJ Jiskra Humpolec 318 15
5. TJ Slavoj BANES Pacov 184,5 13
6. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 120,5 9*
7. TJ Znojmo 142,5 9*
8. TJ Nové Město na Moravě 33 4
9. Atletika Okříšky 24,5 3
10. TJ Žďár nad Sázavou 13 2
* o pořadí rozhodlo umístění ve finále