Osobnosti:

Petr Svoboda

 

 
Družstva:
arrow Muži "A"
arrow Ženy "A"
arrow Muži "B"
arrow Ženy "B"
arrow Muži "C"
arrow Junioři
arrow Juniorky
arrow Dorostenci
arrow Dorostenky
arrow Starší žáci
arrow Starší žákyně
arrow Mladší žáci
arrow Mladší žákyně
arrow Přípravka


Odkazy:

arrow ČAS
arrow KAS Vysočina
arrow Atletika Jihlava

Bodovaly:

Láníková 64
Remešová 63,75
Fialová 43
Kulhánková 42
Štorková T. 35,75
Meschková 33,5
Staňková 22
Neumanová 21,75
Smolová 14
Štorková N. 10,5
Kosielská 9,75
Kučerová 9,75
Konečná 9,5
Vlasáková 9
Kollmannová 8
Krištofová 7
Mikulášová 1,75
Ottichová 1,5
   
   
   
   
   
   
   
   


II. liga ženy, skupina E

Vedoucí družstva:
David Hort,
david.hort@email.cz, 732 513 090

Startují:           1. AK Hodonín
                    2. Atletika Jihlava
                    3. Atletika Holešov
                    4. AC Čejkovice
                    5. SK Speed Brno
                    6. AK AHA Vyškov
                    7. AK Ludvíka Daňka Blansko
                    8. Spartak Třebíč
                   

Termíny kol:   1. kolo 15. 5. Vyškov
                   2. kolo 29. 5. Otrokovice
                   3. kolo 12. 6. Znojmo
                   4. kolo 21. 8.
Hodonín

Chůze:         15.4.            Olomouc
                         7.5.            Milovice
                       22.5.            Nové Město nad Metují
                        6.8.             Brno

Pořadí v 1. kole    
1. AK AHA Vyškov 168,5 8
2. AK Ludvíka Daňka Blansko 153,5 7
3. AK Hodonín 149,5 6
4. TJ Spartak Třebíč 141 5
5. Atletika Jihlava 121 4
6. SK Speed Brno 78 3
7. Atletika Holešov 34 2
8. AC Čejkovice 33,5 1
     
Pořadí v 2. kole    
1. AK AHA Vyškov 160 8
2. TJ Spartak Třebíč 148,5 7
3. AK Ludvíka Daňka Blansko 146 6
4. Atletika Jihlava 138,5 5
5. AK Hodonín 134 4
6. SK Speed Brno 61 3
7. Atletika Holešov 43 2
8. AC Čejkovice 30 1
     
Pořadí ve 3. kole    
1. Atletika Jihlava 203 8
2. AK AHA Vyškov 176 7
3. AK Ludvíka Daňka Blansko 149 6
4. TJ Spartak Třebíč 116 5
5. AK Hodonín 108 4
6. SK Speed Brno 51 3
7. AC Čejkovice 41 2
8. Atletika Holešov 24 1
     
Pořadí po 2. kole    
1. AK AHA Vyškov 505,5 23
2. AK Ludvíka Daňka Blansko 449,5 19
3. Atletika Jihlava 458,5 17
4. TJ Spartak Třebíč 406,5 17
5. AK Hodonín 391,5 14
6. SK Speed Brno 191 9
7. Atletika Holešov 101 5
8. AC Čejkovice 104,5 4