Osobnosti:

Petr Svoboda

 

 
Družstva:
arrow Muži "A"
arrow Ženy "A"
arrow Muži "B"
arrow Ženy "B"
arrow Muži "C"
arrow Junioři
arrow Juniorky
arrow Dorostenci
arrow Dorostenky
arrow Starší žáci
arrow Starší žákyně
arrow Mladší žáci
arrow Mladší žákyně
arrow Přípravka


Odkazy:

arrow ČAS
arrow KAS Vysočina
arrow Atletika Jihlava

Bodovaly:

Remešová 58
Pavlidu 52
Zahrádková 38
Všetečková 32,25
Láníková 17
Keliarová 17
Švihálková 16,5
Štorková 15
Puzrlová 14
Kühwegová 12
Fučíková 8
Kosielská 7,25
Fialová 6,25
Vrbová 6
Mašterová 5,5
Staňková K. 5
Bartoňková 4
Mitysková 4
Konečná 3
Podrábská 3
Kulhánková 2,25
Vlasáková 2
Smolová 1
Krištofová 1
   
   
   


II. liga ženy, skupina E

Vedoucí družstva:
David Hort,
david.hort@email.cz, 732 513 090

Startují:           1. TJ Lokomotiva Břeclav
                    2. AK Hodonín
                    3. Jiskra Otrokovice
                    4. Atletika Jihlava
                    5. Atletika Holešov
                    6. AC Čejkovice
                    7. SK Speed Brno
                    8. AK AHA Vyškov
                    9. AK Ludvíka Daňka Blansko
                    10. Spartak Třebíč
                   

Termíny kol:     1. kolo 23. 5. Břeclav
                    2. kolo 12. 6. Znojmo
                    3. kolo   7. 8. Břeclav
                    4. kolo 21. 8. Vyškov

 
Pořadí v 1. kole    
1. Akademie Zlínského kraje 176,5 11
2. TJ Lokomotiva Břeclav 149,5 10
3. TJ Spartak Třebíč 146 9
4. AK Blansko 114 8
5. AK AHA Vyškov 98,5 7
6. AK Hodonín 87 6
7. Atletika Jihlava 78 5
8. AC Čejkovice 34,5 4
9. Atletika Holešov 34 3
10. SK Speed Brno 17 2
11. TJ Jiskra Otrokovice 12 1
     
Pořadí ve 2. kole    
1. Akademie Zlínského kraje 179 11
2. TJ Lokomotiva Břeclav 167 10
3. AK Hodonín 124,5 9
4. AK AHA Vyškov 102 8
5. AK Blansko 97 7
6. TJ Spartak Třebíč 71,5 6
7. Atletika Jihlava 48 5
8. Atletika Holešov 45 4
9. SK Speed Brno 40 3
10. TJ Jiskra Otrokovice 29 2
11. AC Čejkovice 11 1
     
Pořadí ve 3. kole    
1. Akademie Zlínského kraje 168,5 11
2. TJ Lokomotiva Břeclav 160 10
3. AK AHA Vyškov 122 9
4. TJ Spartak Třebíč 117,5 8
5. AK Hodonín 101 7
6. AK Blansko 101 6
7. Atletika Jihlava 51 5
8. Atletika Holešov 36 4
9. AC Čejkovice 35 3
10. TJ Jiskra Otrokovice 28 2
11. SK Speed Brno 22 1
     
Konečné pořadí    
1. Akademie Zlínského kraje 524 33
2. TJ Lokomotiva Břeclav 476,5 30
3. AK AHA Vyškov 322,5 24
4. TJ Spartak Třebíč 335 23
5. AK Hodonín 312,5 22
6. AK Blansko 312 21
7. Atletika Jihlava 177 15
8. Atletika Holešov 115 11
9. AC Čejkovice 80,5 8
10. SK Speed Brno 79 6
11. TJ Jiskra Otrokovice 69 5