Osobnosti:

Petr Svoboda

 

 
Družstva:
arrow Muži "A"
arrow Ženy "A"
arrow Muži "B"
arrow Ženy "B"
arrow Muži "C"
arrow Junioři
arrow Juniorky
arrow Dorostenci
arrow Dorostenky
arrow Starší žáci
arrow Starší žákyně
arrow Mladší žáci
arrow Mladší žákyně
arrow Přípravka

Odkazy:

arrow ČAS
arrow KAS Vysočina
arrow Atletika Jihlava

Bodovaly:

Láníková 93,75
Fialová 78,75
Kulhánková 73
Staňková K. 51,75
Smolová 47
Trojanová 45,75
Melicharová 44,75
Dobešová 43
Janečková 26
Mitysková 25,75
Staňková V. 17
Meschková 15,75
Kučerová 14
Mikulášová 10,5
Ryšavá  7
Štorková  7
Moláková  6
Kollmannová  5,5
Marešová  4
Jurková  4
Juříčková  3
Papoušková  2,75
Neumanová  2,5
Mezlíková  2,5
Kovandová  2
Horká  1,75
Chaloupková  1,75
Křížová  1,5
Holá  0,75
   


 


KPD starší žákyně

Vedoucí družstva:
Jana Staňková - jana.stankova.tr@seznam.cz, 605 556 811

Termíny kol:   17.06.       Jihlava
                  26.06.       Pacov
                    4.09.      Pacov

Pořadí v 1. kole    
1. TJ Spartak Třebíč 205 9
2. Atletika Jihlava 148 8
3. TJ Slavoj BANES Pacov 83 7
4. TJ Nové Město na Moravě 43 6
5. TJ Sokol Velké Meziříčí 35 5
6. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 12 4
7. TJ Žďár nad Sázavou 8 3
8. Atletika Jemnice 0 1
    TJ Jiskra Humpolec 0 0
     
Pořadí ve 2. kole    
1. TJ Spartak Třebíč 193 9
2. Atletika Jihlava 141,5 8
3. TJ Slavoj BANES Pacov 88 7
4. TJ Jiskra Humpolec 48 6
5. TJ Nové Město na Moravě 31,5 5
6. TJ Sokol Velké Meziříčí 22 4
7. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 14 3
8. TJ Žďár nad Sázavou 10 2
9. Atletika Jemnice 0 1
     
Pořadí po 2. kole    
1. TJ Spartak Třebíč 398 18
2. Atletika Jihlava 289,5 16
3. TJ Slavoj BANES Pacov 171 14
4. TJ Nové Město na Moravě 74,5 11
5. TJ Sokol Velké Meziříčí 57 9
6. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 26 7
7. TJ Jiskra Humpolec 48 6
8. TJ Žďár nad Sázavou 18 5
9. Atletika Jemnice 0 2
     
Pořadí ve finále    
1. TJ Spartak Třebíč 231,5 9
2. Atletika Jihlava 173,5 8
3. TJ Nové Město na Moravě 49 7
4. TJ Slavoj BANES Pacov 29 6
5. TJ Sokol Velké Meziříčí 28 5
6. TJ Jiskra Humpolec 23 4
    TJ Jiskra Havlíčkův Brod 0 0
    TJ Žďár nad Sázavou 0 0
    Atletika Jemnice 0 0
     
Konečné pořadí    
1. TJ Spartak Třebíč 629,5 18
2. Atletika Jihlava 463 16
3. TJ Nové Město na Moravě 123,5 13*
4. TJ Slavoj BANES Pacov 200 13*
5. TJ Sokol Velké Meziříčí 85 10
6. TJ Jiskra Humpolec 71 7
7. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 26 4
8. TJ Žďár nad Sázavou 18 2
9. Atletika Jemnice 0 1
* o pořadí rozhodlo umístění ve finále