Osobnosti:

Petr Svoboda

 

 
Družstva:
arrow Muži "A"
arrow Ženy "A"
arrow Muži "B"
arrow Ženy "B"
arrow Muži "C"
arrow Junioři
arrow Juniorky
arrow Dorostenci
arrow Dorostenky
arrow Starší žáci
arrow Starší žákyně
arrow Mladší žáci
arrow Mladší žákyně
arrow Přípravka

Odkazy:

arrow ČAS
arrow KAS Vysočina
arrow Atletika Jihlava

Bodovali:

Loupal 79,25
Zásměta 78,25
Vomela 41
Dobrovolný 40,5
Čaněk 24
Vančura 20,25
Doležal T. 11
Doležal V. 11
Beroun 10,25
Vostal 10
Zeibert  6
Caha  1


 


KPD starší žáci

Vedoucí družstva:
Milan Zeibert, milan.zeibert@seznam.cz, 724 383 682

Termíny kol:    17.06.       Jihlava
                  26.06.       Pacov
                    4.09.      Pacov

 
Pořadí v 1. kole    
1. TJ Spartak Třebíč 99 9
2. TJ Sokol Velké Meziříčí 97 8
3. TJ Nové Město na Moravě 91 7
4. Atletika Jihlava 61 6
5. TJ Slavoj BANES Pacov 42 5
6. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 30 4
7. TJ Žďár nad Sázavou 21 3
8. Atletika Jemnice 2 2
   TJ Jiskra Humpolec 0 0
     
Pořadí ve 2. kole    
1. TJ Spartak Třebíč 113 9
2. TJ Nové Město n. M. 93 8
3. TJ Sokol Velké Meziříčí 92 7
4. Atletika Jihlava 74 6
5. TJ Slavoj BANES Pacov 73 5
6. TJ Jiskra Humpolec 50 4
7. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 17 3
8. Atletika Jemnice 0 1
   TJ Žďár nad Sázavou 0 0
     
Pořadí po 2. kole    
1. TJ Spartak Třebíč 202 18
2. TJ Sokol Velké Meziříčí 190 15
3. TJ Nové Město na Moravě 184 15
4. Atletika Jihlava 135 12
5. TJ Slavoj BANES Pacov 115 10
6. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 47 7
7. TJ Jiskra Humpolec 50 4
8. TJ Žďár nad Sázavou 21 3
9. Atletika Jemnice 2 3
     
Pořadí ve finále    
1. TJ Nové Město na Moravě 143 9
2. TJ Sokol Velké Meziříčí 129 8
3. TJ Spartak Třebíč 125 7
4. TJ Jiskra Humpolec 59 6
5. TJ Slavoj BANES Pacov 54 5
6. Atletika Jihlava 3 4
7. Atletika Jemnice 2 3
    TJ Jiskra Havlíčkův Brod 0 0
    TJ Žďár nad Sázavou 0 0
     
Konečné pořadí    
1. TJ Nové Město na Moravě 327 16*
2. TJ Sokol Velké Meziříčí 319 16*
3. TJ Spartak Třebíč 327 16*
4. TJ Slavoj BANES Pacov 169 10
5. Atletika Jihlava 138 10
6. TJ Jiskra Humpolec 109 9
7. Atletika Jemnice 4 4
8. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 47 4
9. TJ Žďár nad Sázavou 21 3
* o pořadí rozhodlo umístění ve finále