Osobnosti:

Petr Svoboda

 

 
Družstva:
arrow Muži "A"
arrow Ženy "A"
arrow Muži "B"
arrow Ženy "B"
arrow Muži "C"
arrow Junioři
arrow Juniorky
arrow Dorostenci
arrow Dorostenky
arrow Starší žáci
arrow Starší žákyně
arrow Mladší žáci
arrow Mladší žákyně
arrow Přípravka

Odkazy:

arrow ČAS
arrow KAS Vysočina
arrow Atletika Jihlava

Bodovali:

Hájek 68
Horký 30
Doležal 23,75
Valík 15,75
Sedlář 8
Vacek 3
Auf 1,75
Dolníček 1,25
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   


KPD mladší žáci

Vedoucí družstva:
Tomáš Kopečný, samottomas91@gmail.com, 724 515 299

Termíny kol:    15.5.           Havlíčkův Brod
                       29.5.           Pacov
                       12.6.           Humpolec
                       11.9.           Jihlava
                       25.9.           Třebíč 

Pořadí v 1. kole  * násobeno 2,1    
1. TJ Jiskra Humpolec 99 12
2. TJ Sokol Velké Meziříčí 71 11
3. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 55 10
4. TJ Znojmo 50 9
5. Atletika Jihlava 48 8
6. TJ Spartak Třebíč 46 7
7. TJ Slavoj Banes Pacov 38 6
8. Korela Sports Team 23 5
9. TJ Žďár nad Sázavou 13 4
10. TJ Sokol Havlíčkův Brod 0 1
     SK Žirovnice 0 0
     Atletika Jemnice 0 0
     
Pořadí v 2. kole      
1. TJ Sokol Velké Meziříčí 88 12
2. TJ Jiskra Humpolec 80 11
3. TJ Spartak Třebíč 59 10
4. TJ Znojmo 51,5 9
5. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 38,5 8
6. TJ Žďár nad Sázavou 35,5 7
7. Atletika Jihlava 31,5 6
8. SK Žirovnice 31 5
9. TJ Slavoj Banes Pacov 31 4
10. Korela Sports Team 29 3
11. Atletika Jemnice 26 2
12. TJ Sokol Havlíčkův Brod 16 1
     
Pořadí ve 3. kole      
1. TJ Sokol Velké Meziříčí 55 12
2. TJ Jiskra Humpolec 51 11
3. TJ Spartak Třebíč 46,5 10
4. TJ Znojmo 39,5 9
5. SK Žirovnice 16 8
6. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 14 7
7. Korela Sports Team 13 6
8. Atletika Jihlava 11 5
9. TJ Slavoj Banes Pacov 6 4
10. TJ Sokol Havlíčkův Brod 5 3
    TJ Žďár nad Sázavou 0 0
    Atletika Jemnice 0 0
     
Pořadí po 3. kole    
1. TJ Sokol Velké Meziříčí 214 35
2. TJ Jiskra Humpolec 230 34
3. TJ Spartak Třebíč 151,5 27
4. TJ Znojmo 141 27
5. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 107,5 23
6. Atletika Jihlava 90,5 19
7. TJ Slavoj Banes Pacov 75 14
8. Korela Sports Team 65 14
9. SK Žirovnice 47 13
10. TJ Žďár nad Sázavou 48,5 11
11. TJ Sokol Havlíčkův Brod 21 5
12. Atletika Jemnice 26 2