Osobnosti:

Petr Svoboda

 

 
Družstva:
arrow Muži "A"
arrow Ženy "A"
arrow Muži "B"
arrow Ženy "B"
arrow Muži "C"
arrow Junioři
arrow Juniorky
arrow Dorostenci
arrow Dorostenky
arrow Starší žáci
arrow Starší žákyně
arrow Mladší žáci
arrow Mladší žákyně
arrow Přípravka

Odkazy:

arrow ČAS
arrow KAS Vysočina
arrow Atletika Jihlava

Bodovali:

Vostal 47,25
Doležal T. 46,75
Pospíšil 27,5
Doležal V. 25,75
Kotačka 18,75
Hájek 9
Svoboda 9
Horký 8,5
Janíček 5
Hobza 3,5
   
   
   
   


KPD mladší žáci

Vedoucí družstva:
Tomáš Kopečný, samottomas91@gmail.com, 724 515 299

Termíny kol:    13.06.           Havlíčkův Brod
                       19.06.           Pacov
                       12.09.           Pacov
                       26.09.           Třebíč 

Pořadí v 1. kole (upraveno k. 2,1)    
1. TJ Spartak Třebíč 113 10
2. TJ Slavoj BANES Pacov 107 9
3. TJ Sokol Velké Meziříčí 92 8
4. TJ Žďár nad Sázavou 55 7
5. TJ Nové Město na Moravě 44 6
6. TJ Znojmo 38 5
7. Atletika Jihlava 33 4
8. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 33 3
    TJ Jiskra Humpolec 0 0
    SK ANTE Žďár nad Sázavou 0 0
     
Pořadí v 2. kole    
1. TJ Sokol Velké Meziříčí 154 10
2. TJ Slavoj BANES Pacov 107 9
3. TJ Spartak Třebíč 94 8
4. TJ Jiskra Humpolec 53 7
5. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 39 6
6. TJ Žďár nad Sázavou 31 5
7. Atletika Jihlava 23 4
8. TJ Znojmo 20 3
9. SK ANTE Žďár nad Sázavou 11 2
    TJ Nové Město na Moravě

0

0

     
Pořadí ve 3. kole    
1. TJ Sokol Velké Meziříčí 114 10
2. TJ Jiskra Humpolec 113 9
3. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 63 8
4. TJ Slavoj BANES Pacov 58 7
5. TJ Nové Město na Moravě

53

6

6. TJ Spartak Třebíč 46 5
7. Atletika Jihlava 45 4
8. TJ Znojmo 3 3
   TJ Žďár nad Sázavou 0 0
   SK ANTE Žďár nad Sázavou 0 0
     
Pořadí po 3. kole    
1. TJ Sokol Velké Meziříčí 360 28
2. TJ Slavoj BANES Pacov 272 25
3. TJ Spartak Třebíč 253 23
4. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 136 17
5. TJ Jiskra Humpolec 166 16
6. Atletika Jihlava 101 12
7. TJ Nové Město na Moravě 97 12
8. TJ Žďár nad Sázavou 86 12
9. TJ Znojmo 61 11
10. SK ANTE Žďár nad Sázavou 11 2
     
Pořadí ve finále (upraveno k. 2,1)    
1. TJ Sokol Velké Meziříčí 121 10
2. TJ Jiskra Humpolec 82 9
3. TJ Žďár nad Sázavou 52 8
4. TJ Slavoj BANES Pacov 42 7
5. TJ Znojmo 40 6
6. TJ Nové Město na Moravě 38 5
7. TJ Spartak Třebíč 30 4
8. Atletika Jihlava 21 3
9. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 17 2
   SK ANTE Žďár nad Sázavou 0 0
     
Konečné pořadí    
1. TJ Sokol Velké Meziříčí 481 20
2. TJ Slavoj BANES Pacov 314 16
3. TJ Jiskra Humpolec 248 15
4. TJ Spartak Třebíč 283 12
5. TJ Žďár nad Sázavou 138 11
6. TJ Nové Město na Moravě 135 9*
7. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 153 9*
8. TJ Znojmo 101 8*
9. Atletika Jihlava 122 8*
10. SK ANTE Žďár nad Sázavou 11 1
* o pořadí rozhodlo umístění ve finále