Osobnosti:

Petr Svoboda

 

 
Družstva:
arrow Muži "A"
arrow Ženy "A"
arrow Muži "B"
arrow Ženy "B"
arrow Muži "C"
arrow Junioři
arrow Juniorky
arrow Dorostenci
arrow Dorostenky
arrow Starší žáci
arrow Starší žákyně
arrow Mladší žáci
arrow Mladší žákyně
arrow Přípravka


Odkazy:

arrow ČAS
arrow KAS Vysočina
arrow Atletika Jihlava

Bodovali:

Pekárek 21
Zásměta 18,25
Tuček 16
Kincl 8,25
Veleba 7,25
Janeček 5
Vančura 1
Pelc 0,25
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   


 


II. liga muži "B", skupina E

Vedoucí družstva:
Petr Veleba, petr.veleba@seznam.cz, 608 605 098

Startují:            
1. TJ Jiskra Otrokovice
                        2. AK Hodonín
                        3. Fénix sport Blansko
                        4. Sokol Velké Meziříčí  
                        5. AK AHA Vyškov
                        6. Atletika Holešov
                        7. TJ Znojmo  
                        8. AC Track +Field Brno
                        9. Atletika Jihlava  
                        10. AC Čejkovice  
                        11. Spartak Třebíč „B“ 
                        12. AC Moravská Slavia Brno

Termíny kol: 
      1. kolo 15. 5. Vyškov
                        2. kolo 29. 5. Otrokovice
                        3. kolo 12. 6. Znojmo
                        4. kolo 21. 8.
Hodonín

Chůze:         15.4.            Olomouc
                         7.5.            Milovice
                       22.5.            Nové Město nad Metují
                        6.8.             Brno
 

Pořadí v 1. kole    
1. AC Moravská Slavia Brno 237 12
2. TJ Jiskra Otrokovice 119 11
3. AC Track+Field Brno 111 10
4. TJ Znojmo 96 9
5. TJ Sokol Velké Meziříčí 81 8
6. AK AHA Vyškov 75,5 7
7. AK Hodonín 62 6
8. Atletika Jihlava 49,5 5
9. Fénix sport Blansko 41 4
10. AC Čejkovice 34 3
11. TJ Spartak Třebíč 27 2
12. Atletika Holešov 8 1
     
Pořadí v 2. kole    
1. AC Moravská Slavia Brno 238,5 12
2. AC Track+Field Brno 122 11
3. AK Hodonín 94 10
4. TJ Sokol Velké Meziříčí 89,5 9
5. Atletika Jihlava 79,5 8
6. TJ Jiskra Otrokovice 71,5 7
7. Fénix sport Blansko 70 6
8. AK AHA Vyškov 64 5
9. TJ Znojmo 48 4
10. AC Čejkovice 36 3
11. Atletika Holešov 20 2
12. TJ Spartak Třebíč 14 1
     
Pořadí ve 3. kole    
1. AC Moravská Slavia Brno 226 12
2. Atletika Jihlava 126 11
3. AK Hodonín 115 10
4. AC Track+Field Brno 103 9
5. TJ Jiskra Otrokovice 91 8
6. TJ Sokol Velké Meziříčí 68 7
7. Fénix sport Blansko 53 6
8. TJ Znojmo 52 5
9. AC Čejkovice 44 4
10. AK AHA Vyškov 41 3
11. TJ Spartak Třebíč 36 2
12. Atletika Holešov 0 0
     
Pořadí po 3. kole    
1. AC Moravská Slavia Brno 701,5 36
2. AC Track+Field Brno 336 30
3. TJ Jiskra Otrokovice 281,5 26
4. AK Hodonín 271 26
5. Atletika Jihlava 255 24
6. TJ Sokol Velké Meziříčí 238,5 24
7. TJ Znojmo 196 18
8. Fénix sport Blansko 164 16
9. AK AHA Vyškov 180,5 15
10. AC Čejkovice 114 10
11. TJ Spartak Třebíč 77 5
12. Atletika Holešov 28 3