Osobnosti:

Petr Svoboda

Petr Svoboda

 

 
muži  
1. Slavoj Pacov 43
2. Spartak Třebíč 19
3. Bystřice n. P. 14
ženy  
1. Jiskra H. Brod 45
2. Sokol H. Brod 18
3. Spartak Třebíč 14
junioři  
1. Spartak Třebíč 33
2. Sokol H. Brod 18
3. Nové Město 12
juniorky  
1. Atletika Jihlava 60
2. Spartak Třebíč 30
3. Nové Město 19
dorostenci  
1. Spartak Třebíč 85
2. Velké Meziříčí 51
3. Jiskra H. Brod 25
dorostenky  
1. Spartak Třebíč 91
2. Atletika Jihlava 87
3. Pacov 12
žáci  
1. Velké Meziříčí  101
2. Spartak Třebíč 83
3. Jemnice 57
žákyně  
1. Spartak Třebíč 184
2. Atletika Jihlava 118
3. KORELA JIhlava 100






 

5.05.2024
Třebíč hostila 2. kolo krajského přeboru družstev.

V neděli 5. května se v Třebíči konalo 2. kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň.
Z našich družstev zvítězili junioři, dorostenci, dorostenky a žákyně. Druhé místo obsadila družstva mužů, juniorek a žáků. Družstvo žen skončilo na třetím místě.
Z výsledků zaujal především výkon Renaty Láníková, která zdolala laťku ve výšce 1,80 m. Pokoušela se pak ještě o limit 1,82 m na mistrovství světa v Peru, ale ten ještě odolal. Matěj Vomela v dálce skočil 6,39 m, Vojtěch Hájek ve výšce se zlepšil na 1,75 m, Eva Remešová poslala kouli do vzdálenosti 11,11 m a disk 36,49 m, Jolana Mitysková zaběhla čtvrtku pod 60 sekund za 59,98 s, štafetě dorostenek kamera naměřila čas 49,24 s, Elle Melicharové naměřili rozhodčí v hodu kladivem výkon 40,94, Nikol Horká zaběhla 300 m za 41,67 s a v dálce skočila 5,60 m.

Z výsledků:
muži
100 m - 1. Svoboda 12,01
400 m - 1. Svoboda 53,66
disk - 2. Vomela 35,57
junioři
100 m - 1. Tuček 11,63
400 m - 1. Vomela J. 57,65
výška - 1. Tuček 1,75
disk - 2. Vomela J. 32,35
kladivo - 1. Vomela J. 39,33
dorostenci
100 m - 2. Lazárek 12,16
400 m - 1. Vomela M. 52,67
1 500 m - 1. Oborný 4:18,94
110 m přek. - 1. Vomela M. 15,36, 2. Sedlák 16,50
4 x 100 m - 1. Sedlák, Vostal, Čaněk, Lazárek 47,37
výška - 1. Lazárek 1,57
dálka - 1. Vomela M. 6,39, 2. Sedlák 5,54
koule - 1. Vostal 10,60, 3. Čaněk 9,30
disk - 1. Vostal 29,74, 3. Čaněk 25,36
kladivo - 3. Čaněk 20,94
ženy
koule - 1. Remešová 11,11
disk - 1. Remešová 36,49
juniorky
výška - 1. Láníková 1,80, 3. Fialová 1,48
dálka - 1. Fialová 4,77
koule - 3. Láníková 9,82
disk - 2. Láníková 28,58
dorostenky
100 m - 2. Kulhánková 12,66, 3. Mitysková 12,78
400 m - 2. Mitysková 59,98, 3. Mikulášová 60,08
4 x 100 m - 1. TJ Spartak Třebíč 49,24
výška - 1. Kollmannová 1,58
dálka - 1. Kovandová 5,22
trojskok - 1. Kovandová 10,80
koule - 2. Trojanová 11,18, 3. Kulhánková 10,99
disk - 3. Trojanová 30,10
kladivo - 1. Melicharová 40,94, 2. Janečková 31,89, 3. Kulhánková 28,27
žáci
60 m - 1. Tomaštík 7,90, 3. Vohlídka 8,04
300 m - 1. Tomaštík 40,34
4 x 60 m - 1. TJ Spartak Třebíč 31,10
výška - 1. Hájek 1,75
žákyně
60 m - 2. Papoušková 8,24
300 m - 1. Horká 41,67
1 500 m - 3. Mitisková 5:54,41
4 x 60 m - 1. TJ Spartak Třebíč 31,70
dálka - 1. Horká 5,60, 2. Papoušková 5,21
disk - 2. Zásmětová 21,68
kladivo - 2. Zásmětová 22,06

Kompletní výsledky najdete zde.
Fotografie najdete zde.

Vratislav Fišera