Osobnosti:

Petr Svoboda

Petr Svoboda

 

 
muži  
1. Slavoj Pacov 48
2. Spartak Třebíč 17
3. Atletika Jihlava 10
ženy  
1. Sokol H. Brod 43
2. Jiskra H. Brod 37
3. Spartak Třebíč 14
junioři  
1. Spartak Třebíč 44
2. Nové Město 28
3. Atletika Jihlava 17
juniorky  
1. Atletika Jihlava 64
2. Spartak Třebíč 26
3. Nové Město 25
dorostenci  
1. Velké Meziříčí 64
2. Spartak Třebíč 40
3. Nové Město 38
dorostenky  
1. Spartak Třebíč 94
2. Atletika Jihlava 54
3. Nové Město 23
žáci  
1. Velké Meziříčí  85
2. Humpolec  64
3. Spartak Třebíč  62
žákyně  
1. Spartak Třebíč 170
2. Atletika Jihlava 102
3. Humpolec  79




2.05.2024
V Jihlavě začal krajský přebor družstev

V neděli 28. dubna se v Jihlavě konalo 1. kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň.
Z našich družstev zvítězili junioři, dorostenky a žákyně. Druhé místo obsadila družstva mužů, juniorek a dorostenců. Družstva žen a žáků skončily na třetím místě.
Z výsledků zaujaly především výkony na 800 m. Posuďte sami: Loupal 1:57,13, Štorková 2:25,17, Mikulášová 2:23,37 a Poláková 2,27,36. Z dalších výsledků Remešová poslala oštěp do vzdálenosti 43,41, Matěj Vomela zaběhl 300 m překážek za 40,19, Trojanová v oštěpu dosáhla výkonu 41,89, Horká zaběhla 200 m překážek za 30,90 a v dálce ji rozhodčí naměřili 5,36 m

Z výsledků:
muži
100 m - 1. Kincl 11,46, 2. Svoboda 12,22
200 m - 2. Svoboda 24,14
junioři
200 m - 1. Tuček 23,64, 3. Vomela J. 25,98
800 m - 1. Loupal 1:57,13
výška - 1. Tuček 1,71
dálka - 1. Tuček 5,60
koule - 1. Vomela J. 9,40
kladivo - 1. Vomela J. 38,32
dorostenci
300 m přek. - 1. Vomela M. 40,19
tyč - 1. Vomela M. 3,82
dálka - 1. Vomela M. 6,11
koule - 3. Vostal 10,35
kladivo - 2. Čaněk 18,48
ženy
koule - 1. Remešová 10,41
oštěp - 1. Remešová 43,41
juniorky
200 m - 3. Štorková N. 28,57
800 m - 1. Štorková 2:25,17
výška - 1. Fialová 1,51
dálka - 3. Fialová 4,92
oštěp - 3. Fialová 27,73
dorostenky
100 m - 1. Mitysková 12,78, 2. Neumanová 13,43
200 m - 1. Kulhánková 26,06, 3. Mitysková 26,58
800 m - 1. Mikulášová 2:23,37
4 x 400 m - 1. TJ Spartak Třebíč 4:26,22
výška - 2. Kollmannová 1,54
dálka - 1. Kučerová 5,17, 2. Smolová 5,02
koule - 2. Kulhánková 11,70, 3. Trojanová 11,65
kladivo - 3. Melicharová 40,17
oštěp - 1. Trojanová 41,89
žáci
60 m - 2. Tomaštík 7,81
150 m - 2. Tomaštík 18,56
výška - 1. Hájek 1,72
oštěp - 1. Tomaštík 37,74
žákyně
60 m - 3. Papoušková 8,29
150 m - 1. Horká 19,41
800 m - 1. Poláková 2:27,36
200 m přek. - 1. Horká 30,90, 3. Papoušková 31,69
dálka - 1. Horká 5,36, 3. Papoušková 4,81
koule - 3. Zásmětová 8,82
kladivo - 3. Zásmětová 17,62
oštěp - 2. Vlčanová 30,88

Kompletní výsledky najdete zde.
Fotografie najdete zde.
Film ze závodu najdete zde (autor Tomáš Klčo).

Vratislav Fišera