Petr Pekárek

18.11.2018
Atletem Třebíče se stal Tobiáš Dvorský.

V pátek 16. listopadu se v Klubu Hájek konalo slavnostní vyhlášení výsledků ankety Atlet Třebíče 2018.
Anketu potřetí za sebou vyhrál Tobiáš Dvorský, mistr republiky v sedmiboji v hale a v běhu na 60 metrů. Druhé místo obsadil Tomáš Vilímek čtvrtý na mistrovství republiky dospělých a na třetím místě skončil Tadeáš Janík, třetí na mistrovství republiky v běhu
na 800 m.

V kategorii mládeže zvítězila Pavla Kosielská, třetí na mistrovství republiky v běhu na 60 metrů překážek. Na druhém místě skončil Adam Havlíček a třetí Milan Rybnikář.

Součástí večera bylo také předání ocenění Českého atletického svazu talentům sportovní střediska. Jimi se stali Anna Malá, Pavla Kosielská, Denisa Zahrádková, Adam Havlíček, Ondřej Veselý a Petr Pekárek.